Niet ingelogd

Inloggen Nieuw account

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ultrasarnhem.nl/

Traumaheli bij Dreamfields

Een bezoeker van dance evenement Dreamfields op recreatiegebied Rhederlaag in Lathum is zaterdagavond met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Volgens de politie heeft de bezoeker drugs gebruikt.

Een festivalganger werd met spoed rond 19.00 uur naar de EHBO gebracht op het festivalterrein. Meerdere festivalgangers spraken tegen een fotograaf over vermoedelijke een 'foute' drug of een combinatie van verschillende drugs. De politie bevestigt dat de bezoeker drugs heeft gebruikt.

Meerdere ambulances, politie-eenheden en een traumahelikopter werden opgeroepen en kwamen met spoed ter plaatse. De Rivierweg is tijdelijk afgesloten geweest om hulpdiensten de ruimte te geven.

De festivalbezoeker is met spoed naar het ziekenhuis gebracht, de trauma-arts reed mee in de ambulance.

De organisatie van Dreamfields zegt niet te weten wat er met de festivalganger aan de hand is. Het medisch personeel zou daar geen uitspraken over mogen doen tegen de organisatie in het kader van de privacy van de patiënt.

Bron: Gelderlander

 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Guest
Friday, 04 September 2026

Scoreboard


Chatbox

Ontmoet leuke mensen Klik hier

Inloggen

Groepen

Zoeken

Vitesse 4life 👊

Arnhem United
Partner

Laatste reacties

Disclaimer
14 August 2026
KSjqwnxnyyhntGaNjSalmEkg
In loving memory
22 May 2026
kTpFTKPmordNYuzIsUwj
In loving memory
20 May 2026
mniTXYigVysSCjgnhfOOwoT
Donaties worden gebruikt voor
webhosting & ontwikkeling!

Partner banner

Online stats

9 Leden
28 Bezoekers
  Sign In   Register