Niet ingelogd

Inloggen Nieuw account

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ultrasarnhem.nl/

Thomas Oude Kotte staat vrijwel zeker zaterdag uit tegen FC Twente in de basis van Vitesse. Dat zou voor het eerst zijn in de eredivisie dit seizoen. Wel stond hij in het Europa Leagueduel tegen OGC Nice in de basis.Oude Kotte stond tijdens de training op Papendal voortdurend in de vijfmansdefensie als centrale verdediger.

Op het middenveld lijkt trainer Henk Fraser te twijfelen tussen Thulani Serero en Bryan Linssen, maar waarschijnlijk keert de Zuid-Afrikaan in Enschede terug in de basis.

Blessures


Voorin spelen waarschijnlijk Tim Matavz en Milot Rashica, maar ook Luc Castaignos werd af en toe ingedeeld in het basisteam. Vitesse mist Thomas Bruns door een schorsing en Alexander Büttner, Maikel van der Werff en Arnold Kruiswijk door blessures. Kruiswijk traint al weer twee weken volop met de groep mee.

FC Twente won de laatste wedstrijd bij NAC Breda en staat nu 15e. Vitesse stelde woensdag teleur door in het eigen GelreDome 2-2 te spelen tegen Willem II. De Arnhemmers staat zevende.

Opstelling: Pasveer; Lelieveld, Miazga, Kashia, Oude Kotte, Faye; Mount, Serero, Foor; Rashica, Matavz.

​Bron: Omroep Gelderland

 

Reacties

Reageer hieronder!
Gast
donderdag 01 oktober 2026

Scoreboard

Chatbox

Ontmoet leuke mensen Klik hier

Inloggen

Groepen

Zoeken

Vitesse 4life 👊

Arnhem United
Partner

Laatste reacties

In goede en slechte tijden
20 september 2026
Recht uit het hart
Disclaimer
14 augustus 2026
KSjqwnxnyyhntGaNjSalmEkg
In loving memory
22 mei 2026
kTpFTKPmordNYuzIsUwj
In loving memory
20 mei 2026
mniTXYigVysSCjgnhfOOwoT
Donaties worden gebruikt voor
webhosting & ontwikkeling!

Partner banner

Online stats

12 Leden
31 Bezoekers