By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ultrasarnhem.nl/

Vitesse lijkt toch gered – KNVB-commissie opnieuw gecorrigeerd (En Woerts? Wij zijn benieuwd)

De KNVB-licentiecommissie is in hoger beroep wederom teruggefloten: Vitesse krijgt zijn licentie terug en speelt komend seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Althans, dat beweert Chris Woerts – iemand die wel vaker grote uitspraken doet.

Woerts was donderdag nog stellig in De Oranjezomer: "Geloof mij: de vlag gaat vrijdag uit in Arnhem en om 17.00 uur hangt 'ie halfstok," klonk het. Wij vinden Woerts meestal een behoorlijke praatjesmaker, maar laten we eerlijk zijn: het zou mooi zijn als hij deze keer eindelijk eens gelijk krijgt.

Voorlopig lijkt het erop dat hij ernaast zit. De licentiecommissie is namelijk voor de tweede keer op de vingers getikt, waardoor Vitesse gewoon aan het nieuwe seizoen mag beginnen. Wanneer er officieel groen licht komt over de toekomst van de Arnhemmers, is nog niet bekend.

Bron: Ultras Arnhem

 

Reacties 1

Gast - Jerris op vrijdag 25 juli 2025 18:36

Ben benieuwd

Ben benieuwd
Gast
dinsdag 18 november 2025

Scoreboard

Chatbox

Partner

Zoeken

Groepen

Laatste reacties

In loving memory
16 november 2025
MqwpCvRPUMyCbqCVghwn
In loving memory
26 oktober 2025
gxQywrIRypByVGtIezrEh
In loving memory
06 oktober 2025
wqZgHGJrrVQmqMm
Donaties worden gebruikt voor
webhosting & ontwikkeling!

Partner banner

Online stats

12 Leden
44 Bezoekers