Niet ingelogd

Inloggen Nieuw account

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ultrasarnhem.nl/

Keisuke Honda duikt op bij Vitesse

Een opmerkelijk gezicht vandaag bij Vitesse. Keisuke Honda traint namelijk mee met de selectie van de Arnhemmers. Er wordt gekeken of hij een meerwaarde is voor het team.

De 33-jarige middenvelder zit sinds mei zonder club, toen hij vertrok bij het Australische Melbourne Victory. Honda was gretig om een nieuwe club te vinden en diende de nodige open sollicitaties in. Afgelopen zomer trainde hij nog even mee bij VVV-Venlo, maar daar was het direct duidelijk dat er geen rentree inzat. De sterspeler van weleer mikte hoger.

De 98-voudig international is transfervrij en dus elk moment gratis te contracteren. Honda wil van de partij zijn volgend jaar bij de Olympische Spelen in Tokio, als dispensatiespeler. Hij moet dan echter wel fit en in vorm zijn.

Bron: voetbal4u

 

Reacties 1

Yde van Roij op woensdag 30 oktober 2019 21:21
Gast
zaterdag 09 december 2023

Laatste reacties

Hollywood aan de Rijn
15 november 2023
Ben er ook heel bang voor
Hollywood aan de Rijn
14 november 2023
Dan gaan we naar de klote
Grote problemen voor Vitesse
05 oktober 2023
Altijd gezeik hier
In loving memory
25 september 2023
RIP Erik Peters ☆♡
Donaties worden gebruikt voor
webhosting & ontwikkeling!

Partner banner

Laatste aanmeldingen

Online stats

5 Leden
29 Bezoekers